Протягом 20 – 23 жовтня 2020 р. студенти та викладачі історико-юридичного факультету імені Миколи Гоголя брали активну участь у роботи проекту «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ ТА КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ: МОЛОДІЖНІ ЗУСТРІЧІ Україна – Молдова», організованого Міністерством закордонних справ України, Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин, Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні та Державним підприємством «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».

Серед учасників проекту були студенти спеціальності "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" Інна Хоменко, Каріна Сіренко, Мирослав Плаунов, Руслан Школьник, Станислав Момот, Максим Прокоф’єв, Вадим Динько, Віолетта Шевчук, а також викладачі факультету В.О. Прудько, Л.М. Мицик, Ю.В. Кузьменко та М.В. Потапенко.
Кожен з 4 днів був присвячений окремій проблемі:
Тема 1 дня: Культурна дипломатія як інструмент взаєморозуміння народів;
Тема 2 дня: Культурна дипломатія та офіційна дипломатія: точки дотику і взаємодії;
Тема 3 і 4 дня: Україна – Молдова: спільне й унікальне. Культурна дипломатія заради взаєморозуміння.
Саме у межах останньої теми студенти НДУ імені Миколи Гоголя Інна Хоменко, Стас Момот, Каріна Сіренко, Мирослав Плаунов, а також їх науковий консультант к.і.н., доц. Мицик підготували та презентували «Культурну візитівку» Ніжина, що дозволила широкому колу іноземних та українських учасників проекту дізнатися та розширити своє уявлення про наше прекрасне історичне місто.
Робочою мовою проекту була англійська, тож він став гарною мовною практикою для студентів-міжнародників.
Висловлюємо слова щирої вдячності організаторам, координаторам та модераторам проекту й передусім Голові Правління Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, д.і.н., проф., провідному науковому співробітнику Відділу історії міжнародних відносин та зовнішньої політики України Інституту історії України НАН України пані Ірині Матяш за пропозицію долучитися до цього дійсно актуального та корисного проекту!