Сьогодні, 20 серпня 2020 р., на подвір'ї гоголівського корпусу НДУ імені Миколи Гоголя в межах проєкту "Public open air university", що реалізується за підтримки проєкту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)", що співфінансується Представництвом Європейського Союзу та Британською Радою в Україні, відбувся форум національних меншин міста "Ніжин поліетнічний".

Мета заходу полягала у тому, щоб сприяти налагодженню співпраці між національними спільнотами та кращій комунікації з органами місцевого самоврядування, а також в ознайомленні громадськості з діяльністю національних товариств. Форум об'єднав польську, грецьку, ромську громади міста, працівників органів місцевого самоврядування та науковців Ніжинської вищої школи. Учасники презентували діяльність своїх спільнот, поділилися кращими практиками роботи та обговорили наявні проблеми. Багато важливих питань минулого та сьогодення підняли учасники форуму, а найголовніше - окреслили стратегію подальшої співпраці.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до заходу та взяв активну участь в обговоренні!

теги