18 лютого відбулась зустріч керівника напрямку трудових ресурсів Чернігівської філії ПриватБанку Скокової  Наталії Анатоліївни зі студентами Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Наталія Анатоліївна представила продукти ПриватБанку та розповіла про можливе працевлаштування для студентів. Спікер також зазначила, що співробітники компанії можуть проходити навчання під час усього періоду роботи в банку: під конкретні спеціальності співробітників створені курси, майстер-класи, вебінари, тренінги. Також Наталія Анатоліївна запросила пройти онлайн-практику в ПриватБанку та отримати реальні знання. Перевагою є те, що практику можна пройти онлайн, перебуваючи у будь-якій точці земного шару. По закінченні студенти отримують сертифікат з результатами практики, який є офіційним документом. Кращим практикантам банк пропонує роботу.