Дякуємо за добрі справи нашим благодійникам Охонько Сергію Миколайовичу та Шалай Олександру Віталійовичу за допомогу в реалізації «Кафедральних побігеньок» на базі відпочинку «Козак» з нагоди святкування Міжнародного дня соціального педагога! Шквал емоцій, азарт, радість, долання перешкод, стрільба, мозковий штурм, командний дух - ось, що сьогодні об’єднало студентів і магістрантів спеціальності «соціальна робота» і викладачів кафедри! Особливу перевірку на стійкість до соц…іальної роботи пройшли першокурсники на конях. Дуже смачною кашею під керівництвом Борисюк Світлани Олексіівни завершилась розважальна програма!

Хочемо подякувати всім хто долучився до нашого челенжу #добрасправа - студенти першого курсу спеціальності «соціальна робота» разом з Світлана Борисюк, КЗ Ніжинський міський молодіжний центр, ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді", Алеся Шейко з своєю групою СР31, Инна Алексеевна, Сергій Охонько, Андрій Шимко, Олександр Шалай, Гунько Вікторія, студенти групи СР41 та всіх, хто робить постійно добрі справи!!!!Бажаємо, щоб кожен студент відчув, що зроблені добрі діла завжди повертаються сторицею в життя!!! Продовжуймо нести добро, радість, тепло в душі людей!!!
Творити добрі справи — це приємно
І корисно для себе та для всіх.
Бо відчуваєш і тепло взаємне,
Та гарний настрій, і веселий сміх.
Приємно завжди дружно працювати:
Прибрати, посадити деревце,
Будиночок в саду розмалювати.
Комусь сказати лагідне слівце…
Робота спільна завжди всіх єднає,
Дає наснагу й сили додає.
І навички, та творчість розвиває,
І добре, як така робота є.
Тому завжди робіть хороші справи:
Дерева й квіти на Землі садіть,
Малюйте, шийте й не чекайте слави,
А в творчих справах радісно живіть!