У чемпіонаті, який складався з 7 етапів і тривав з жовтня 2018 року по травень 2019 року взяли участь 14 команд з 5 факультетів університету!

До останнього етапу тривала напружена боротьба з перемінним успіхом, а фінал вийшов наддраматичним. Дві команди підійшли з однаковими показниками до фінального етапу – призери минулорічних змагань: «Скритий Пул» та «Діти природи». Перемогли останні, але відразу після закінчення були дискваліфіковані через порушення регламенту (участь гравця – не студента НДУ). Тому чемпіонами НДУ стала збірна команда «Скритий Пул» (факультети іноземних мов, психології та соціальної роботи, історико-юридичний), яка виступала у такому складі: Ткаченко Владислав (капітан), Рудько Віталій, Федоров Дмитро, Митропан Ярослав, Розмариця Микита.

Друге місце у дебютантів змагань з факультету іноземних мов на чолі з капітаном з природничо-географічного факультету команди "Труднощі перекладу"! Склад команди: Федорець Роман, Дондик Юлія, Петрушенко Віталій, Мироненко Анна, Горпиненко Ірина, Костенецький Павло.

Третіми стали гравці команди "Діти природи" (природничо-географічний факультет): Лісовицький Віталій (капітан), Мальцев Володимир, Захарків Олександра, Острик Ігор, Медвідь Тарас, Лестенко Олександр.

Підсумкова таблиця чемпіонату:

1. «Скритий Пул» (збірна)                                          92
  2.  «Труднощі перекладу» (іноземних мов)            81
  3.  «Діти природи» (природничо-географічний)   71
  4. «Інфанта» (природничо-географічний)                      69
  5. «Liberum veto» (історико-юридичний)                        61
  6. «Nota bene» (психології та соціальної роботи)           52
  7. «НУіШо» (психології та соціальної роботи)                48
  8. «Титанік» (природничо-географічний)                      30
  9. «ГВШ» (психології та соціальної роботи)                    7
  10. «Нечисті історики» (історико-юридичний)                  5
  11. «Інкогніто» (психології та соціальної роботи)             5
  12. «Великі інквізитори» (філологічний)                          0
  13. «Білий друг» (іноземних мов)                                    0
  14. "Команда №1" (психології та соціальної роботи)        0

Призери та активні учасники чемпіонату були нагороджені грамотами та подарунками від Профкому студентів НДУ, а чемпіони отримали медалі та подарунковий сертифікат від депутата Ніжинської міської ради МАМЕДОВА ВОЛОДИМИРА ХЕЙБАРОВИЧА!!!

ВЕЛИКА ПОДЯКА усім причетним до організації та проведення чемпіонату, ректору НДУ імені Миколи Гоголя САМОЙЛЕНКУ О.Г., голові Профкому студентів НДУ ІВАНЮКУ С.О., директору КОЦ "ЮНІСТЬ" МИХАЙЛЕНКУ М.А., ведучому змагань - доценту ЛІСОВЦЮ О.В., волонтерам-помічникам - студентам групи СР-31.

Сезон закінчено! Новий сезон не за горами!!!