В період з 30 квітня по 2 травня студенти 3-го курсу факультету іноземних мов пройшли підготовку до виховної мовної практики на базі ДОТ «Зміна» (Київська обл., с. Пилиповичі). Ми мали чудову можливість взяти участь у майстер класах та рухливих іграх які були проведені англійською та німецькою мовами, а також були активно задіяні в різних змаганнях. Протягом перебування в таборі студенти були розділені на дві команди: «Regenbogen» - представлена групою НА 31\1 та «ZEFIR» - до складу якої увійшла група НА 31\2. Завданням обох команд було представити власні прапори, девізи та флешмоби, з чим вони впоралися з легкістю, належною майбутньому вожатому. Тренерами команд були викладачі факультету іноземних мов. Канцлерами, що неупереджено стежили за процесом проходження практики та оцінювали старання учасників балами, стали студенти груп АН 31\1 та УА 21. В завершення за успішну участь у мовному тренінгу всі учасники були нагороджені спеціальними сертифікатами. Сподіваємося, що надані поради та набутий досвід допоможуть нашим студентам успішно пройти практику та весело провести час зі своїми вихованцями в літніх таборах.

Член студентської ради

факультету іноземних мов