Go to English

Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнівської та студентської молоді проводився в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя з 20 лютого по 25 березня 2019 року з метою вшанування пам'яті письменника та поглибленого вивчення його художньої спадщини, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її здібностей, виховання у молодого покоління схильності до наукової роботи.

На конкурс надіслані роботи з різних регіонів України, зокрема Харківської, Львівської, Луганської, Полтавської, Запорізької, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей, які відповідали Положенню про конкурс і заявленим номінаціям.

Роботи більшості учасників Конкурсу відзначалися творчим пошуком, цікавістю до постаті Гоголя, самостійністю та оригінальністю мислення, неформальним підходом до аналізу його творів.

Із поданих на конкурс учнівських і студентських робіт були відібрані 51, які, на думку журі, заслуговують на відзнаку дипломами, грамотами та сертифікатами:

Номінація  ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ

(власні прозові, поетичні твори та переклади творів Гоголя)

Студенти:

Диплом І ступеня:

1.  Горбань Анастасія Юріївна,       студентка ІІІ курсу факультету  української філології та соціальних комунікацій  ДЗ «Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка»

2.  Кудлай Оксана Володимирівна, студентка IV курсу філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

 

Диплом ІІ ступеня:

1.  Маковій Яна Юріївна, студентка І курсу філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

2.  Мусієнко  Марина,            студентка IV курсу філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

3.  Пильник Олександр Сергійович, студент ІУ курсу філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

4. Шутько Вікторія Віталіївна, студентка ІІІ курсу філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

 

Диплом ІІІ ступеня:

1.  Суховій Лідія Анатоліївна, студентка ІІІ курсу філологічного факультету, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького

2.  Радченко Владислав Володимирович, магістрант 1 курсу факультету української філології та соціальних комунікацій ДЗ «Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка»

 

Учні:

Диплом ІІ ступеня:

1.  Птахіна Катерина Олександрівна,       учениця 9 класу Пушкарівської філії Опорного закладу Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

2.  Ленець Катерина Олександрівна, учениця 10 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Диплом ІІІ ступеня:

1.  Клочко  Анастасія Сергіївна,     учениця 6 класу Низівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

2.  Смирнова Єлизавета Євгенівна, учениця 10 класу ОЗ Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області;

3.  Кисельова Анастасія Сергіївна, учениця  Вільхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

Номінація ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВО

Диплом ІІ ступеня:

Студенти:

  1. Василець Ольга Петрівна, студентка ІІІ курсу філологічного факультету  Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  2. Васильченко Вікторія Олексіївна, студентка ІІІ курсу філологічного факультету Запорізького національного університету

 

Диплом ІІІ ступеня:

Учні:

  1. Соболєва Валерія Андріївна, учениця 11 класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при НДУ імені Миколи Гоголя

 

Студенти:

  1. Кузьменко Вікторія Олександрівна, студентка ІУ курсу філологічного факультету Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

 

МОВОЗНАВСТВО

Студенти:

Диплом І ступеня:

1. Ярошев Олександр Олександрович,            студент ІІІ курсу філологічного факультету           НДУ імені Миколи Гоголя

 

Диплом ІІ ступеня:

1. Проненко Єлизавета Станіславівна,  студентка ІІІ курсу філологічного факультету НДУ імені Миколи Гоголя

 

Номінація ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВО

 Учні:

 Диплом ІІ ступеня

  1. Бенедицька   Марія      Іванівна,  учениця 7 класу Львівського Ліцею "Інтелект" школи № 69 
  2.    Лукасевич Микола Юрійович, учень6 класу Львівського Ліцею "Інтелект" школи № 69 
  3.   Вуйко  Дмитро Юрійович, учень 6 класу Львівського Ліцею "Інтелект" школи № 69 

Диплом ІІІ ступеня

  1. Здрок Марія Олександрівна, учениця 9 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

 

Студенти:

Диплом І ступеня

  1. Берчук Юрій Володимирович,  студент IV курсу філологічного факультету  Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

 

Номінація МИСТЕЦТВОЗНАВСТВО

Учні:

Диплом І ступеня:

  1. Вербич Леся Володимирівна, учениця 10 класу Комунального закладу “Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів  імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради”

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Гора Євгенія Володимирівна, учениця 10 класу Кинашівської СШ Чернігівської області Борзнянського району

 

Студенти:

Диплом І ступеня:

  1. Мельничук Наталія Володимирівна, магістрантка І курсу ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука», м. Рівне

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Ржепишевська Дар’я Олексіївна,  студентка ІІІ курсу факультету «Дизайн» спеціалізація «Графічний дизайн» Харківської державної академії дизайну і мистецтв

 

Номінація КРАЄЗНАВСТВО

Студенти:

Диплом ІІ ступеня:

  1. Кочура Тетяна Олександрівна, студентка факультету філології та журналістики  Полтавського національного педагогічний університет імені В.Г. Короленка

 

ГРАМОТАМИ нагороджуються:

 

  1. Александрова Катерина Іванівна,       учениця 6-Б класу Львівського  ліцею “Інтелект”
  2. Бовтута Сергій Юрійович,         учень 9 класу      Опорного навчального закладу «Хмелівський НВК Роменської районної ради Сумської області»
  3. Василенко Ірина Миколаївна, учениця 10 класу Козелецької гімназії  №1  Козелецького району Чернігівської області
  4. Від Анна Володимирівна, учениця Львівського ліцею «Інтелект»
  5. Дем’яненко Катерина Олександрівна,  учениці 7-Б класу       КЗ Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою
  6. Ігнатенко Тетяна Володимирівна, учениця 9 класу  Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумської області
  7. Павлусенко Вікторія Ігорівна, учениця 11 класу Смичинська ЗОШ I-IIIст. Городнянської міської ради Чернігівської області,
  8. Степанець Анна Віталіївна, учениця 10 класу Носелівської ЗОШ І-ІІІ_ступенів Височанської сільської ради Борзнянського району Чернігівської області
  9. Турчин Аліна Дмитрівна, учениця 9 класу  Опорного навчального закладу «Хмелівський НВК Роменської районної ради Сумської області»
  10. Філон Світлана Федорівна, учениця 10 класу Комунального закладу Тупичівського закладу загальної середньої освіти Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області
  11. Чепурний  Андрій Юрійович, учень 11 класу Березнянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, смт Березна Менського району Чернігівської області
  12. Шпитяк Анжеліка Юріївна, учениця 11 класу Низівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

 

ВИДАТИ    СЕРТИФІКАТИ:

 

  1. Могильній Руслані Яківні, студентці ІІІ курсу філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  2. Гужві Анжелі Русланівні, студентці ІІІ курсу філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
  3. Лагодній Валерії Володимирівні, учениці 9-А класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
  4. Гузьомі Анні Геннадіївні, учениці 8 класу Антонівської ЗОШ І-ІІ ст.
  5. Євтушенку Сергію Олександровичу, учню 9 класу Антонівської ЗОШ І-ІІ ст. Варвинської районної ради Чернігівської області
  6. Членам літературно-краєзнавчого гуртка «Віночок»       Великоустівської ЗОШ І-ІІІ ст., Сосницького району Чернігівської області
  7.  Яговенко Анастасії Олександрівні, учениці  11 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
  8. Нирці Назару Івановичу, учню 8 класу Львівського  ліцею "Інтелект"
  9. Ребенок Валентині Романівні, учениці 9 класу Козелецької гімназії № 1  Козелецької селищної ради Козелецького району  Чернігівської області
  10. Вареник Софії Сергіївні,      учениці 7 класу Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області.
  11. Боровій Яніні Юріївні, учениці 6 класу Львівського Ліцею "Інтелект».

Видати сертифікати керівникам

 учнівських та студентських творчих робіт:

  1. Барановій Вікторії Миколаївні, вчителю російської мови Смичинської ЗОШ I-III ст. Городнянської міської ради Чернігівської області
  2. Борбунюк Валентині Олексіївні, кандидату філологічних наук, доценту кафедри українознавства Харківської державної академії дизайну і мистецтв
  3. Вардеванян Світлані Іванівні, асистенту кафедри української літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
  4. Дніпровській Світлані Станіславівні, вчителю зарубіжної літератури Козелецької гімназії № 1 Козелецького району Чернігівської області
  5. Друковській Тетяні Михайлівні, вчителю зарубіжної літератури    Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 
  6. Журбі Аллі Михайлівні, вчителю зарубіжної літератури Низівської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області
  7. Забілі Любові Іванівні, вчителю зарубіжної літератури Ніжинського навчально-виховного комплексу № 16 «Престиж» Ніжинської міської ради Чернігівської області
  8. Кабановій Олені Олексіївні,  старшому вчителеві української  мови та літератури  вищої кваліфікаційної  категорії  Комунального  закладу Сумської обласної ради – Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою
  9. Конєвій Тетяні Михайлівні, кандидату філологічних наук, доценту кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка              
  10. Левіній Любові Олександрівні, вчителю зарубіжної літератури Львівського ліцею «Інтелект»
  11. Литвиненко Ользі Сергіївні, вчителю Кинашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернігівської області Борзнянського району
  12. Лінник Любові Михайлівні, вчителю зарубіжної літератури Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
  13. Лободі Ользі Павлівні, вчителю ОНЗ «Хмелівський НВК»
  14. Лобурець Людмилі Миколаївні, вчителю російської мови та зарубіжної літератури Тупичівського закладу загальної середньої освіти Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області
  15. Мовчан Тетяні Миколаївні, вчителю зарубіжної літератури Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області, керівникові літературно-краєзнавчого гуртка «Віночок»
  16. Никоненко О.І, вчителю Носелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Височанської сільської ради Борзнянського району Чернігівської області
  17. Овдійчук Лілії Миколаївні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри української мови та літератури, в. о. декана історико-філологічного факультету, ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука»
  18. Овчаровій Оксані Олександрівні, вчителю зарубіжної літератури Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумської області
  19. Павленко Ірині Яківні, професору, завідувачу кафедри слов’янської філології Запорізького національного університету
  20. Пащенко Інні Миколаївні, вчителю зарубіжної літератури ОЗ Великочернеччинської спеціалізованої школи Сумської районної ради Сумської області
  21. Пінчук Тетяні Степанівні, кандидату філологічних наук, професору кафедри української літератури, декану факультету української філології та соціальних комунікацій ДЗ «Луганський національний університет  імені Тараса Шевченка»
  22. Радченку Владиславу Володимировичу, вчителю української мови та літератури Вільхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківського району  Харківської області
  23. Садовій Галині Миколаївні, вчителю Березнянського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, смт Березна Менського району Чернігівської області
  24. Сирко Ірині Мирославівні, кандидату філологічних наук, доценту, завідувачу кафедри практики англійської мови Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка
  25. Сиротенко Людмилі Федорівні, вчителю зарубіжної літератури      Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
  26. Соболь Надії Василівні, вчителю Антонівської ЗОШ І-ІІ ст. Варвинської районної ради Чернігівської області
  27. Цапковій Надії Миколаївні, вчителю російської мови Козелецької гімназії № 1 Чернігівської області
  28. Шарову Сергію Володимировичу, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри української і зарубіжної літератури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького
  29. Шаровій Тетяні Михайлівні, кандидату філологічних наук, доценту, завідувачу кафедри української і зарубіжної літератури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького
  30. Щербині Антоніні Миколаївні, вчителю зарубіжної літератури Комунального закладу “Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради”

 

За інформацією кафедри

слов'янської філології, компаративістики та перекладу НДУ ім.М.Гоголя

Прочитано 81 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative