2 квітня 2019 р., відбулося відкриття нещодавно встановленого об’єкту під назвою “Сонячне дерево”, яке в березні було «висаджено» на території Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя.

Арт-композиція із сонячними батареями не тільки прикрашає територію, але й освітлює її та роздає wi-fi. Крім того, завдяки USB-виходу, кожен бажаючий зможе підзарядити свій гаджет, присівши на зручні дерев'яні лавки. 
Іноваційна архітектурно-паркова композиція - проект народного депутата Олександра Кодоли реалізований за кошти субвенцій з державного бюджету на розвиток територій. 

Ректор вишу Олександр Самойленко наголосив, що університет не стоїть на місті, розвивається у напрямку сучасних технологій і подякував міській владі та народному депутату за підтримку навчального закладу.

У своєму виступі перед студентами та викладачами Олександр Кодола зазначив, що таке молодіжне місто як Ніжин має виглядати сучасним, з інноваціями, які будуть корисними та цікавими для його мешканців.
Долучилися до спілкування зі студентами і міський голова Анатолій Лінник, а також почесний громадянин міста, депутат міської ради, випускник даного вишу, Володимир Мамедов та помічник народного депутата Тамара Стратілат. 
Слід зазначити, що в Ніжині з’явиться, ще одна така архітектурно-паркова композиція -на вул. Шевченка біля Ощадбанку.

 

Підготувала Тіна Кошелевська

за матеріалами Ніжинської міської газети "Вісті"

Фото автора

 

 

 

Прочитано 201 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative