Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

27 березня 2019 р. в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя сміялись не перестаючи!

Цього дня мешканці міста зійшлись на Всеукраїнський фестиваль КВН «Кубок Гоголя» з нагоди 210-ти річчя з Дня народження Миколи Гоголя. Про це повідомляє сайт “Нежатин”.

До  університету завітали команди з усієї України, зірки «Ліги Сміху» та інших гумористичних програм телебачення.

Змагаючись за головний приз, кожна з команд демонструвала свою гумористичну “родзинку”, показуючи найкращі номери. Звісно, в своїх жартах учасники не оминули ї головного винуватця заходу – Миколу Гоголя, фантазуючи над тим, як би він проявив себе у цій грі. Після майже двох годин сміху були визначені переможці:

Першою стала команда “Семъя” з Чернігова.

Друге місце здобула команда “Нос” із Херсона.

Третє місце у Ніжинської команди “Дуракам закон не писан”.

Фестиваль відбувся за підтримки ректора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександра Самойленка, депутатів обласної ради Сергія Охонька, Наталії Копиці, Алли Ковтун та Андрія Віротченка, міського голови Анатолія Лінника, депутата Ніжинської міської ради Володимира Мамедова і, звісно, соціально-гуманітарного відділу, профкому студентів, студентської ради, проекту Master Dj та проекту #naStile.

Джерело: nezhatin

До теми: «Дуракам закон не писан» пройшла у сезон Західної «Ліги сміху» -https://nizhynnews.com/2019/03/27/ніжинська-команда-дуракам-закон-не-пи/?fbclid=IwAR2m48wnq6hbW4lWstpt__ITwK5nNGrVO2I4zBnTXy8LT2hzl60UQd1ufRw

Більше фото тут: наша офіційна група Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя

в соціальній мережі Facebook - https://www.facebook.com/groups/1717979698226913/

Приєднуйтеся до групи та дізнавайтеся новини першими!

Відслідкувала події Тіна Кошелевська