Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

19 березня Чернігівські телевізійники завітали до Ніжина, зокрема – до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, аби зняти сюжет про життя і творчість Миколи Гоголя для програми «Ранок», що на UA: Чернігів.

За словами лінійної продюсерки ТК UA: Чернігів Аліни Клименко, частина ранкової програми має вийти в ефір 1 квітня в День Народження Миколи Гоголя.

Знімальна група «UA: Чернігів» поспілкувалася з керівником Гоголезнавчого центру Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Павлом Михедом та провідним фахівцем музейного комплексу Анною Парубець.

Також цього дня журналісти прогулялись вулицями Ніжина, завітала до легендарного скверу Гоголя та цікавилась думкою жителів нашого міста, щодо життя і творчості письменника.

Нагадаємо, цьогоріч в Україні відзначають 210-ту річницю з Дня Народження Миколи Васильовича Гоголя.