Українську вишивку вивчають у нашому університеті. Викладачів Оксану Лісовець і Марину Шевчук, котрі готують спеціалістів дошкільного виховання і початкової освіти, підтримали провідний бібліотекар Світлана Онищенко і бібліотекар Ірина Мазун. За їхніми переконаннями традиційна українська вишивка ідентифікує нас на тлі інших народів. У цьому переконувала невеличка виставка старих рушників, сорочок і серветок, що символічними орнаментами закорінювали нас в оберегову красу.

Окремий стенд представила вчителька трудового навчання Ніжинської загальноосвітньої школи № 6 Ірина Гузь. Випускниця філологічного факультету нашого вишу рукоділля опановувала самотужки, і це знадобилося їй у вчительській професії. Знавець зарубіжної літератури вишила портрети улюблених письменників: Антона Чехова, Лева Толстого, Миколи Гоголя. Вона придумала авторську техніку їхнього обрамлення мережкою, робити яку навчала студентів факультету психології та соціальної роботи під час майстерні в читальній залі.

Учителька вже не вперше зустрічається зі студентами. Торік вона вчила витинати й робити ляльки-мотанки. Її активно підтримала магістрантка історико-юридичного факультету Анастасія Стахурська, яка наївне практичне захоплення перетворила в науковий доробок.

 

НАДІЯ ОНИЩЕНКО

Прочитано 153 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative