Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

17 січня 2019 р. у Ніжинському міському будинку культури відбувся перший сольний концерт випускниці факультету культури і мистецтв нашого вишу, викладача вокалу Ніжинської дитячої музичної школи  Світлани Ігнатової.

Того вечора на концерт під назвою «Зимова феєрія» завітало чимало любителів музики. Солістка, разом зі своїми колегами та друзями дарувала присутнім атмосферу справжнього свята: співали такі виконавці, як Сергій Юскевич, Сергій Охонько, Тетяна Дяченко. Концерт тривав майже дві години. За цей час пролунали як сучасні естрадні пісні так і зарубіжна класика, відомі арії. Прикрасою «Зимової феєрії» стали постановки ансамблю народного танцю "Поліська веселка" під керівництвом Лесі Фінь.

«Ідея організувати свій власний сольний концерт виникла вже давно – розповідає солістка творчого вечора Світлана Ігнатова– я дуже щаслива що концерт відбувся, де панувала тепла атмосфера, дуже приємно було бачити в залі своїх земляків, які спеціально приїхали,  я відчувала підтримку всіх глядачів, адже ніщо  так не зворушує серце артиста, як оплески!»

Також Світлана поділилася з нами планами на майбутнє: вдосконалювати вокальну майстерність, збагатити репертуар, та працювати над власними авторськими піснями.

Залишається сподіватися, що оплески глядачів додали наснаги солістці та подарували позитивні емоції, які надалі будуть надихати її на реалізацію нових творчих проектів.

Тіна КОШЕЛЕВСЬКА