Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

Другого жовтня 2018 року у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся мистецький проект «Вокальні традиції Ніжинської вищої школи», сторінками роману О.С. Пушкіна та опери П. І. Чайковського «Євгеній Онєгін», який було присвячено 90-річчю від Дня народження професора, доктора філологічних наук Нінель Миколаївни Арват, дружини колишнього ректора Гоголевого вишу Федора Арвата.

Нагадаємо, що даний захід у стінах університету було презентовано 14 червня 2018 р. то ж глядачі вже вдруге мали можливість насолодитися вокальними традиціями Ніжинської вищої школи - http://www.ndu.edu.ua/index.php/ua/novini-universitetu/item/1711-yevhenii-oniehin

Організатори:

факультет культури і мистецтв імені Олександра Ростовського, кафедра вокально-хорової майстерності НДУ ім. М. Гоголя.

«Онегин был, по мненью многих
(Судей решительных и строгих),
Ученый малый, но педант,
Имел он счастливый талант