Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

15 вересня 1943, після тривожних днів Ніжин був звільнений від німецько-фашистських загарбників.

На честь 75-ї річниці визволення нашого міста 14 вересня 2018 р. відбулися урочисті заходи.

Зокрема відбулася традиційна хода від вулиці Гоголя до вічного вогню, що знаходиться біля старого корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Серед присутніх на святі були представники Ніжинської міської ради, управлінь, відомств та служб міста, освітяни, ветерани на чолі з головою Ніжинської ветеранської організації Ларисою Алексєєнко, правоохоронці, рятувальники, військовослужбовці, а також ті містяни, які поважають подвиг своїх предків та вважають за потрібне вшанувати тих, хто віддав життя та здоров’я за мирне небо над головою!

Секретар міської ради Валерій Салогуб наголосив на необхідності пам’ятати ветеранів не лише один-два рази на рік, а вшановувати їх при кожній можливості. «Лише пам’ятаючи власних героїв ми зможемо покращити наше майбутнє!»,- зазначив Валерій Володимирович.

На честь свята перед присутніми виступили творчі колективи міста. Зокрема молодіжний хор «Світич» під керівництвом Людмили Шумської та Людмили Костенко виконав чуйні композиції.

На останок в повітрі тричі прогриміли гучні постріли та всі присутні поклали квіти до вічного вогню.

«Подвиг, який не маємо права забути, дарунок свободи, що маємо цінувати!» – ці слова були у всіх на вустах у цей день.

Фото: Тіна КОШЕЛЕВСЬКА