Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

25 квітня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя закрився КВНівський сезон Міжфакультетською грою «Кубок Ректора».

Цього року участь у грі взяли 6 збірних команд факультетів (як і минулого не змогли зіграти студенти факультету культури та мистецтв).

Це вже четвертий «Кубок Ректора», який традиційно проводиться в середині весни і традиційно за підтримки ректора Самойленка Олександра Григоровича, соціально-гуманітарного відділу, профкому студентів, студентської ради університету та творчого проекту #naStile (об’єднання активної молоді університету).
Окрім команд учасниць була і команда суддів гри, а саме: Скороход Віталіна (начальник-соціально-гуманітарного відділу), Парубець Анна (директор музейного комплексу), Лейберов Олексій (голова профкому працівників), Стребкова Ірина (гравець команди «Огого») та Чечітко Сергій (гравець команди «Дуракам закон не писан»).
Ну а тепер більше про саму гру, конкурс привітання (тема «Формула успіху») та музичне домашнє завдання та оцінки за них:
1. «НуІшо» факультет психології та соціальної роботи – 5.0+5,0=10
2. «Язичникі» факультет іноземних мов – 4.8+5,0=9,8
3. «Сьоме чудо НДУ» ННІ точних наук і економіки – 4.6+4,0=8,6
3. «Весна» природничо-географічний факультет – 4.0+4,6=8,6
4. «ЗОЖ» філологічний факультет – 4.2+4,0=8,2
6. «Міцні горішки» історико-юридичний факультет – 3.4+3=6,4
Що ж, університет має нового чемпіона. Попередні три рази вигравала команда історико-юридичного факультету і, як бачимо, зміна поколінь дала про себе знати. В минулому році чемпіонство розділило дві команди: історико-юридичного та факультету іноземних мов.
Вітаємо команду «НуІшо» з перемогою, які довели що жіноча команда також може яскраво жартувати сьогодні.
У кінці гри команди були нагороджені призами, статуетками від спонсорів та кубком чемпіона від ректора.
Дякуємо також і вболівальникам які прийшли і заповнили зал, зустрінемося восени.

Фоторепортаж Валентини Ващенко

Галерея зображень