Для студентів спеціальності «Дошкільна освіта» навчальний процес відбувається не тільки в аудиторних умовах. Професійна підготовка майбутніх вихователів повинна здійснюватися також на базах практик, де опановуються необхідні уміння практичної роботи з дітьми. Дуже важливо також створювати для студентів своєрідні освітні середовища, які розширять їхні знання у різних галузях, нададуть нову інформацію, познайомлять з сучасними підходами до розвитку й виховання дітей.

27 березня 2018 року студенти 2-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта» брали участь у народознавчому заході «Спасибі, мамо, що будили рано або типове українське весілля», організованому рядом структурних відділів НДУ імені Миколи Гоголя. Студенти Поліщук Володимир, Марченко Олена, Величко Тетяна, Ушкаленко Катерина, Гриценко Руслана, Суховієнко Вікторія порадували глядачів своїми акторськими здібностями, захоплюючою грою. Дуже органічно булі відтворені сучасними студентами дух та атмосфера традиційного весільного обряду Поліського краю.

Усі інші студенти групи були глядачами та із захопленням спостерігали за сценічним дійством.

Ось так цікаво й захоплююче провели студенти нашої спеціальності лабораторні заняття з навчальних дисциплін «Методика ознайомлення дошкільників із суспільним довкіллям» (викладач – доц. Матвієнко С.І.), «Методика проведення занять з народознавства» (викладач – доц. Пісоцький О.П.).

Нових творчих здобутків!!