21 березня в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гооголя відбулося вже традиційне свято гумору – Всеукраїнський фестиваль КВН Кубок Гоголя.

Цього разу на фестивалі зіграли такі команди:

• «Дуракам закон не писан» збірна команда НДУ ім. Миколи Гоголя
  • «2х2» Ніжин
  • «Хвилюватися немає причин» Черкаси
  • «Бомба-Ракета» Київ
  • «Harley Quinn’s» Чернігів
  • «7*Я» Чернігів

Також були запрошені спеціальні гості: Михайло Денісов - фронтмен команди телевізійної Ліги Сміху «Замок Любарта», Арам Арзуманян - актор театру та кіно. Ведучий гри -  уже традиційний наш гість та переможець Кубка Гоголя 2016, гравець команди телевізійної Ліги Сміху «Ветераны Космических Войск» - Артем Дамницький.

Кубок Гоголя цього року проводився за підтримки Ніжинського міського голови Анатолія Лінника, ректора НДУ ім.Миколи Гоголя Олександра Самойленка, депутата міської ради Олександра Шалая. Вагомий внесок в організацію вніс соціально-гуманітарний відділ, профком студентів, студентська рада університету та творчий проект #naStile (об’єднання активної молоді університету).

На початку гри міський голова Анатолій Лінник нагородив кожну команду подяками за участь у Всеукраїнському фестивалі Кубок Гоголя.

Щодо самої гри, то результати за три конкурси (фрістайл, біатлон та розминка) такі:

• 1. «Бомба-Ракета» Київ
  • 2. «7*Я» Чернігів
  • 3. «Дуракам закон не писан» Ніжин
  • 4. «2х2» Ніжин
  • 5. «Harley Quinn’s» Чернігів
  • 6. «Хвилюватися немає причин» Черкаси

Усі команди були нагородженні кубками та грошовими  винагородами. Ректор університету  нагородив спеціальними відзнаками  кращого актора та актрису гри.

Хотілося б відмітити, що після кількарічної паузи, це вже третій Кубок Гоголя. Цього разу склад учасників був одним із найсильніших (переможці українських ліг КВН, учасники регіональних Ліг Сміху). Також досить приємно бачити на сцені нашого ВНЗ гравців телевізійної Ліги Сміхи.

Як зазначили організатори, все це робиться для наших студентів, щоб вони мали змогу якісно відпочити та розвиватися. Далі – більше!!!