Помилка

Боже, освіти.
І в мирі, Господи,
прийми до Себе»

У ці лютневі дні минає чотири роки масового розстрілу активістів Євромайдану в Києві. Нагадаємо, 18 лютого 2014 року в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста осіб, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранень.

20 лютого 2018 року Ніжинська громада вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні.

У заходах взяли участь представники та студенти Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, військовослужбовці, учасники Революції Гідності, адміністрація міської та районної ради, священнослужителі, депутати та небайдужі жителі міста.

Мітинг-реківєм відбувся в центрі міста біля пам’ятного знаку «Герої не вмирають». На заході були присутні понад дві сотні людей. З нагоди пам᾽ятної дати, відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятника, а під кінець мітингу  - молебінь  «Пам’яті Героям Небесної сотні…»

Довідка:

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Автор: Валентина Ващенко