Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

29 листопада у Міському палаці культури «Хіміки» в м. Чернігові пройшов регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2017». Звання «Кращої студентки Чернігівщини (комплексна характеристика)» виборола – Ірина Жара, студентка 3 курсу Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка.

Під час Чернігівського КСУ було оголошено та нагороджено кращих студентів регіону в різних номінаціях:

Краща студентка-аналітик Чернігівщини — Діана Пустовойт (студентка Чернігівського національного технологічного університету)

Краща студентка-громадська діячка Чернігівщини — Надія Холявко (студентка Чернігівського національного технологічного університету)

Краща студентка-дизайнерка Чернігівщини — Інна Пекур (студентка Чернігівського промислово-економічного коледжу Київського національного університету технологій та дизайну)

Кращий студент-медійник Чернігівщини — Михайло Ломоносов (студент Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя)

Кращий студент-науковець Чернігівщини — Афанасій Максименко (студент Чернігівський національний технологічний університет)

Краща студентка-програмістка Чернігівщини — Надія Ткачук (студентка Чернігівського національного технологічного університету)

Кращий студент-спортсмен Чернігівщини — Денис Песоцький (студент Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка)

Кращий студент-спортсмен (параолімпієць) Чернігівщини — Віталій Населевець (студент Чернігівського національного технологічного університету).

У ході програми конкурсу глядачі спостерігали не тільки за битвою учасників, а ще й отримували насолоду від гри команди КВК «Харли Квин’с», пісень Альони Юдицької, виступів груп LiveN та Альянсу.

Інтернет видання «Нежатин»