Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

23 листопада в Нiжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулось урочисте вручення перших офіцерських погонів випускникам кафедри вiйськової пiдготовки.

На заході були присутні почесні гості: полковник, доцент кафедри військової підготовки Сумського державного унiверситету В.І. Макєєв,  полковник, доцент кафедри військової підготовки Сумського державного унiверситету А.Ф. Раскошний, вiйськовий комiсар Нiжинського ОМВК Якущенко В.М.

Урочистості відбулись за підтримки соціально-гуманітарного відділу Ніжинського державного університету.

В cерпнi 2017 року 18 студентiв нашого вишу успiшно закiнчили кафедру вiйськової пiдготовки Сумського державного унiверситету. Юнаки та дiвчата пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу.

Наказ Мiнiстра оборони України  про присвоєння первинного вiйськового звання «Молодший лейтенант запасу» зачитав начальник кафедри вiйськової пiдготовки Сумського державного унiверситету полковник Ляпа Микола Миколайович. Погони офiцерiв вручив ректор НДУ імені Миколи Гоголя  доцент Самойленко Олександр Григорович.

Привітати з цією знаменною для кожного курсанта подією на захід завітали їхні рідні та друзі. Cлова вiтання прозвучали вiд ректора унiверситету Самойленка О.Г., а також вiд талановитих студентiв Гоголiвського вишу, якi порадували всiх присутнiх своєю творчiстю.

Кафедра військової підготовки СумДУ - http://kvp.sumdu.edu.ua/

Підготувала: Валентина Ващенко (за інформацією навчально-методичного відділу НДУ)