17 травня 2017 року спільними зусиллями кафедри педагогіки та бібліотеки НДУ імені Миколи Гоголя у читальному залі № 2 відбувся День інформації «Початкова школа в умовах трансформації освіти». Провідний бібліотекар С.С. Оніщенко ознайомила студентів факультету психології та соціальної роботи груп ПА-11 та ПО-31 спеціальності «Початкова освіта» з новими надходженнями, підручниками, посібниками, газетами, журналами, які можуть використовуватися під час навчання, у період практики, а також для написання наукових робіт. Бесіда була змістовна, інформативна, цікава,  спрямована на висвітлення актуальних питань, що стосуються підготовки вчителя початкової школи та організації роботи з молодшими школярами: конструювання  змісту початкової освіти як цілісної системи;  міжпредметна інтеграція, формування професійної компетентності вчителя початкових класів загальноосвітньтої школи. Студенти були залучені до практичних видів діяльності (ігри, фізкультхвилинки). Це сприяло активізації сприйняття студентів, усвідомленню ними особливостей роботи з учнями молодшого шкільного віку та зробило спілкування професійно орієнтованим. Особлива увага була приділена методичному забезпеченню дисциплін «Трудове навчання з практикумом» та «Методика навчання інформатики».

Студенти мали можливість роздивитися матеріали, поставити питання щодо швидкого пошуку запропонованих джерел. Подібні зустрічі необхідні для ознайомлення студентів з фондами бібліотеки, принципами та правилами знаходження та використання навчально-методичної літератури. Це сприятиме успішності їх наукової та навчальної діяльності.

Студенти вдячні за інформацію та сподіваються на подальші зустрічі.