Go to English

27 грудня в актовому залі нового корпусу відбулась конференція трудового колективу.

Порядок денний був наступний:
1. Звіт ректора про діяльність Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя у 2016 році.
2. Затвердження Колективного договору.
3. Обрання комісії по трудовим спорам.
4. Обрання членів наглядової ради
5. Різне.
Виступив ректор, який розповів про діяльність університету у 2016 році. Олександр Григорович охопив такі важливі питання як наукова робота, фінансово-господарська діяльність університету, профорієнтаційна робота, навчальна робота. Ректор детальніше зупинився на проблемах, які постали перед нашим вузом, зокрема, значне зростання питомої частки платежів за комунальні послуги, систематичні, довготривалі затримки платежів за товари та послуги держказначейством, велика кількість відрахувань студентів, ремонти на наступний рік та інші.
По колективному договору виступили голова профкому працівників Лейберов О.О. та голова профкому студентів Приходько Р.С. Вони розказали, що у новій Колективній угоді збережені всі попередні соціальні гарантії, що стосуються працівників вишу, та впроваджені нові.
В обговоренні виступив професор Суховєєв В.В, який наголосив на неприпустимості надання одноразової щорічної матеріальної допомоги. Була прийнята відповідна поправка про надання матеріальної допомоги двічі на рік.
Була обрана наглядова рада університету у кількості 10 чоловік, до якої увійшли міський голова Лінник А.В., народний депутат України Кодола О.М., депутати міської ради Шалай О.В. та Мамєдов В.Х. та інші.
Трудовий колектив одноголосно затвердив звіт ректора та прийняли колективний договір.

Прочитано 390 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative