Магістрантка факультету психології та соціальної роботи Чернявська Олеся здобула диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді з соціальної педагогіки, яка проходила в Запорізькому національному університеті. Магістрантка успішно виконала усі завдання, передбачені програмою олімпіади: написання термінологічного диктанту, вирішення проблемних ситуацій, захист відеоролика і наукової роботи на тему «Соціально-педагогічна профілактика залежності від психоактивних речовин серед старшокласників» (науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Останіна Ніна Степанівна).

Колектив кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи вітає і дипломантку, і її наукового керівника з успішним результатом, підтвердженням високого рівня підготовки фахівців з соціальної педагогіки та продовженням переможних традицій виступів наших студентів на Олімпіадах та наукових конкурсах.