18 березня 2021р. увійде в  історію спеціальності Початкова освіта, як пам'ятний день! Силами студентів 1-4 курсів і викладачів (Білоусова Н.В., Гордієнко Т.В., Філоненко О.С., Бобро А.А.) було створено емблему спеціальності Початкова освіта під час майстер-класу під керівництвом студентки 4 курсу Бутенко Світлани, яка придумала й  зобразила візуально емблему, реалізувавши ідею: студенти вступають на 1 курс "маленькими" жовтенькими кульбабками, ростуть, набираються знань, формують уміння й навички роботи з молодшими школярами, а потім розлітаються сіяти добре й вічне по всьому світу з дипломами вчителя початкових класів. А життя продовжується: нового навчального року молоденькі жовтенькі кульбабки знову поповнюють ряди першокурсників!

Підтекст: вчителі початкових класів набирають маленьких жовторотиків і відпускають їх у майже "доросле" життя через 4 роки! І все повторюється знову і знову.

Емблему спеціальності було вирішено розмістити на еко-сумці, тому учасники майстер-класу залучилися ще до тематичного дня "Збережемо планету" (у рамках навчальної дисципліни "Інтеграція навчальних предметів у початковій школі"). Малюючи, студенти уявляли, як би така зустріч могла відбутися з батьками учнів під час налагодження партнерської взаємодії засобами арт-мистецтва (у рамках навчальної дисципліни "Технології педагогічної взаємодії вчителя початкових класів з батьками").

А ми таку чудову еко-сумочку з емблемою будемо всюди носити з собою, рекламуючи таким чином нашу спеціальність.