Здобувач ступеня доктора філософії: Івахно Наталія Олексіївна

Науковий керівник: Бондаренко Юрій Іванович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Спеціальність: 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями)

Галузь знань 01 Освіта / Педагогіка

Тема дисертації: «Методика поглибленого вивчення учнями 10-11 класів власних назв у літературних творах»

Склад разової ради:

Голова ради:

Рудюк Тетяна Вікторівна, доктор педагогічних наук (13.00.02), професор кафедри української мови, методики її навчання та перекладу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Опоненти:

1. Лілік Ольга Олександрівна, доктор педагогічних наук (13.00.04), кандидат педагогічних наук (13.00.02), професор кафедри української мови і літератури Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.
  2. Удовиченко Лариса Миколаївна, доктор педагогічних наук (13.00.02), професор кафедри східної культури і літератури Київського університету імені Бориса Грінченка.
  3. Шуляр Василь Іванович, доктор педагогічних наук (13.00.02), професор кафедри теорії і методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Рецензент:

1. Михальчук Ніна Іванівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

Дата захисту 22.01.24

Час захисту 9.00

Місце проведення захисту - Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (вул. Графська, 2, м. Ніжин, Чернігівська область, Україна)

Посилання, за яким здійснюватиметься онлайн-трансляція захисту: https://www.youtube.com/watch?v=maJCpFe59xQ

Документи:

1. Дисертаціяпротокол перевірки електронного підпису Івахно Н.О.
  2. Рецензія, протокол перевірки електронного підпису, p7s Михальчук Н.І.
  3. Відгукпротокол перевірки електронного підпису Лілік О.О.
  4. Відгукпротокол перевірки електронного підпису Удовиченко Л.М.
  5. Відгук, протокол перевірки електронного підпису Шуляра В. І.
  6. Відеозапис трансляції
  7. Рішення спеціалізованої разової ради