Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12010

17 листопада, в Міжнародний День студента, в актовому залі нового корпусу відбувся загальноуніверситеський конкурс-proflash «Світич відкриває таланти».

Конкурс проводиться в з метою реалізації державної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді, формування духовності та творчої активності студентів, залучення талановитих виконавців до процесу розвитку культурно-просвітницьких традицій Ніжинської вищої школи.

Конкурс проводиться у межах «НІЖИН-МУЗ-ФЕСТ» – авторського проекту заслуженого діяча мистецтв України, професора Людмили Шумської.

До складу журі конкурсної програми увійшли Голова Журі – ректор університету, доцент  О. Г. Самойленко, декан факультету культури і мистецтв, доцент  Л. В. Гусейнова, Народний артист України, професор  М. О. Шумський, Заслужений діяч мистецтв України, професор  Л. В. Костенко, Заслужений діяч мистецтв України, професор  Л. Ю. Шумська, доцент  Т. В. Ляшенко, доцент  Ю.Ф. Дворник, старший викладач А. Б. Хоменко, старший викладач В. М. Курсон.

Конкурс пройшов на високому професійному рівні, усі присутні мали змогу насолодитися голосами двадцятьох учасників, які виступили у категоріях «Аматорське мистецтво» та «Професійне мистецтво».

В рамках загальноуніверситетського конкурсу відбулася прем’єра фрагменту з мюзиклу «The cats» у виконанні Молодіжного хору «Світич»

Гран-Прі конкурсу отримала студентка факультету культури і мистецтв Шевченко Ірина за пісню Ніколо Петраша «Рідна земля».

Усі конкурсанти отримали грамоти за участь від організаторів конкурсу.

Галерея зображень