10 листопада 2016 року на факультеті іноземних мов Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулась підсумкова конференція  проекту "Мовні табори/GoGlobal Initiative", який реалізовано за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

За участі учасників проекту, вчителів англійської мови Бобровицького, Борзнянського, Ічнянського, Куликівського, Ніжинського, Носівського, Новгород-Сіверського, Козелецького, Прилуцького, Сосницького, Срібнянського районів Чернігівської області, представників Броварської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов № 5, викладачів та студентів факультету іноземних мов проаналізовано досвід мовних програм 2016 року, окреслено перспективні заходи щодо підготовки Мовних таборів 2017 року, визначено напрями подальшого професійного партнерства.

В роботі підсумкової  конференції взяли участь заступник начальника управління освіти Чернігівської обласної державної адміністрації    Соронович О.Ю.,  методисти  Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського Булгакова Є.К. та Одінцова Л.П. Учасниками зібрання погоджено проведення спільних проектів  "викладач - вчитель - студент", семінарів-тренінгів для вчителів.

В  роботі конференції взяли участь 33 вчителів англійської мови Чернігівської області,  14 викладачів факультету іноземних мов  та 11 студентів. На конференції було підведено підсумки проекту, обговорено досвід і визначено перспективи щодо подальшої співпраці, запропоновано заходи:

Дякуємо всім за участь та плідне обговорення  питань організації літніх мовних таборів на Чернігівщині, а також проблем професійного розвитку вчителів регіону.