Go to English

Колектив Молодіжного хору «Світич» Ніжинського державного університету  імені Миколи Гоголя під орудою заслужених діячів мистецтв України, професорів Людмили Шумської та Людмили Костенко взяв участь в Урочистому прийомі з нагоди Національного Свята Незалежності Республіки Польща, згідно офіційного запрошення.

 

Організатором заходу виступило Посольство Республіки Польща в Україні. За традицією, згідно дипломатичного протоколу, на прийом були запрошені представники усіх дипломатичних місій в Україні, польських громадських та підприємницьких осередків в Україні, центральних органів виконавчої влади України, відомі політики, бізнесмени та діячі культури і мистецтва. 

З вітальними промовами виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні пан Ян Пєкло та Перший віце-прем’єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України пан Степан Кубів. 

Хор «Світич» на високому професійному рівні виконав відомі польські та українські піснеспіви урочистого характеру та достойно представив молодіжний хоровий рух України.

Прочитано 437 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative