Помилка

Не забуду ніколи,

Що її нам осяяв

Інститут над Остром.

8 жовтня у блакитному залі Гоголівського вишу зібралися почесні гості завдяки важливим подіям нашого життя: врученню почесної нагороди – ордену «За заслуги» 2 ступеня професору Самойленку Григорію Васильовичу, врученню нагород викладачам та презентації нової книги мемуарів видатної наукової династії університету Григорія Васильовича та Олександра Григоровича Самойленків «Ніжинська вища школа у спогадах студентів і викладачів».

До вузу у цей день завітали почесні гості:  голова Чернігівської обласної державної адміністрації  Куліч Валерій Петрович, голова обласного управління освіти Конопацький Микола Анатолійович, голова Ніжинської міської ради Лінник Анатолій Валерійович, депутати Чернігівської обласної ради та Ніжинської міської ради.

Указом Президента України завідувача кафедри російської і зарубіжної  літератури та історії культури, доктора філологічних наук, професора Самойленка Григорія Васильовича було нагороджено орденом «За заслуги» 2 ступеня.

За наказом Міністерства освіти і науки України нагрудним знаком  «Відмінник освіти» було нагороджено: Гусейнову Ларису Василівну, декана факультету культури і мистецтв, Лісову Тетяну Володимирівну, доцента кафедри прикладної математики, інформатики і освітніх вимірювань, Москаленка Олега Вадимовича, доцента кафедри хімії.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України було нагороджено Пасік Надію Михайлівну, доцента кафедри української мови; Подякою Міністерства освіти і науки України Блажко Марію Іванівну, доцента кафедри німецької мови, Курсона Валерія Миколайовича, старшого викладача кафедри вокально-хорової майстерності, Лобань Ларису Олексіївну, доцента кафедри біології, Моціяку Олену Миколаївну, доцента кафедри української літератури, Пихтіну Ніну Порфирівну, доцента кафедри дошкільної освіти, Плотнікова Євгена Олександровича, доцента кафедри прикладної лінгвістики.

Постановою Президії Національної академії педагогічних наук України медаллю НАПН України «Ушинський К.Д.» було нагороджено Бойко Надію Іванівну, завідувача кафедри української мови, доктора філологічних наук, професора та Моціяку Петра Петровича, доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, кандидата історичних наук, доцента.

На презентації книги звучали імена відомих випускників Ніжинської вищої школи Миколи Гоголя, Євгена Гребінки, Нестора Кукольника, Леоніда Глібова, Віктора Забіли, Олександра Афанасьєв-Чужбинського, Франтішека Богушевича, Михайла Сперанського, Володимира Рєзанова, Миколи Гербеля та інших. Багато теплих слів на адресу Гоголівського вишу та його випускників було сказано з уст Ковальчука Олександра Герасимовича та Забарного Олександра Вадимовича.

Мелодійні музичні композиції подарували усім присутнім Молодіжний хор «Світич», викладач кафедри вокально-хорової майстерності Алла Хоменко, студент 5 курсу факультету культури та мистецтв Сергій Охонько.

Свято відбулось у теплій затишній атмосфері і завершилось побажаннями розвитку і розквіту славетному вузу.

Галерея зображень