Go to English

День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

 

4 жовтня 2016 року з привітаннями до Ніжинського будинку-інтернату завітали студенти факультету психології та соціальної роботи Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя (у супроводі викладача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Бондаренко Ганни Григорівни), зразковий танцювальний колектив «Вікторія» на чолі з художнім керівником Гніденко Анжелою Олександрівною, учні 5-Б класу Ніжинської ЗОШ № 7 та наймолодші – вихованці Ніжинського ДНЗ №16 «Оленка» на чолі із Апанасенко Оленою Володимирівною та художнім керівником – Чернявською Марією Валеріївною. Свято вели студентки Горбачова Алла та Бойко Юлія.

Для працівників та вихованців закладу була підготовлена концертна програма. Завдяки спонсору заходу – депутату Чернігівської обласної ради від Радикальної партії Ковтун Алли Юріївни (заступник декана факультету психології та соціальної роботи) – усі підрозділи отримали смачні торти до чаю!

Дякуємо за теплий прийом, за ваші посмішки і подарунки!!!

Ми за подальшу співпрацю!

Прочитано 367 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative