4 вересня пам’ятнику Миколі Гоголю у місті Ніжині виповнилося 135 років. Відкрито монумент 4 вересня 1881 року. Цей пам'ятник є першим за часом створення письменнику не лише в Україні, а й в цілому світі. З цього приводу біля пам’ятника у сквері Гоголя зібрались студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Адміністрація вузу поклала квіти до пам’ятника. Перед аудиторією з цікавою розповіддю виступила директор Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою Онищенко Надія Петрівна, керівник Гоголезнавчого центру Михед Павло Володимирович, професор Самойленко Григорій Васильович. Вони розповіли всі присутнім про історію створення пам’ятника та закликали ще більше пізнати Гоголя, читати твори генія, інтелектуальною батьківщиною якого був Ніжин.