Ми, викладачі та студенти факультету іноземних мов Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, вітаємо тебе зі вступом до нашого університету та чекаємо на тебе.

26 серпня (п’ятниця) з 10.00 ти можеш зустрітися з працівниками деканату та отримати відповіді на організаційні запитання, якщо такі є. Така зустріч планується у аудиторії 310 (3 поверх) у Гоголівському корпусі.

Того ж дня, з 11.00, можна поселитися у гуртожиток. Наші кімнати знаходяться у гуртожитку № 3 на третьому поверсі (адреса: вул. Воздвиженська, 4, на території університету п’ятиповерхова будівля). Для поселення необхідно при собі мати паспорт з випискою з попереднього місця проживання, результати флюорографії, довідку від дерматолога (термін придатності 10 днів), для дівчат обов’язковим є й огляд лікаря-гінеколога.

1 вересня 2016 року о 8.00 перед Гоголівським корпусом відбуватиметься зустріч всіх першокурсників та урочистий мітинг з нагоди Дня Знань та початку навчального року. Заняття на нашому факультеті розпочнуться о 13.00 (розклад - в рекреації факультету іноземних мов (на третьому поверсі Гоголівського корпусу праворуч)). В цей день проводяться тести з іноземних мов, екскурсії по території університету, зустрічі зі студентами та викладачами-кураторами, формуються групи. Рекомендуємо до 1 вересня облаштуватися в гуртожитку чи на приватній квартирі та бути готовим до інтенсивної навчальної роботи.

Додаткову інформацію можна отримати в деканаті (ауд.315) та за номером телефону 04631-71982.

Ми чекаємо на тебе.

Деканат.