Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12010

30 червня у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулося свято - вручення дипломів з відзнакою студентам. Захід пройшов на сходах славетного старого корпусу вишу, який нараховує вже 210 років.

На святі були присутні урочисті гості, а саме депутат Верховної Ради Олександр Кодола, начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький, депутат Ніжинського міської ради Олександр Шалай, начальник управління культури і туризму міста Ніжина Валерій Примаченко, почесний працівник університету, голова Спілки ветеранів В’ячеслав Томек, голова районної ради Олег Бузун, які вручили дипломи з відзнакою студентам.
Із вітальним словом до усіх присутніх звернувся ректор вузу Олександр Самойленко та декан факультету психології та соціальної роботи Олексій Тимошенко. Від імені студентського загалу слова подяки звучали із уст студента історико-юридичного факультету Михайла Ломоносова.
Пісенне привітання линуло від студентів факультету культуури і мистецтв Даньшиної Віталії та Йотки Ярослава.
Щиро вітаємо всіх випускників та бажаємо їм легкого життєвого шляху, здійснення усіх творчих задумів та бажань!

Галерея зображень