Шановні молоді науковці! Запрошуємо вас взяти участь у роботі VІІ Міжнародної студентської наукової Інтернет-конференції "Повсякденне життя радянського суспільства в добу війни та повоєнні роки 1939 – 1950-ті рр.", яка відбудеться 2 червня 2016 року у Ніжинському державному університету імені Миколи Гоголя.

Завантажити інформаційний лист (українська мова, російська мова)

На конференції планується робота таких секцій:

1. Повсякденність окупації : «новий порядок» та суспільство окупованих регіонів  СРСР у 1941-44 рр.

- Німецька окупаційна адміністрація та органи місцевого самоврядування на окупованих територіях.

- Господарча політика окупаційної влади та економічні виміри життя населення окупованого регіону.

- Культура та освіта в період окупації.

- Ставлення населення до окупаційної влади та Рух опору.

2. Повсякденне життя населення тилових районів СРСР 1939-1944 рр.

- Населення тилових районів та організаційні ініціативи радянської влади.

- Все для фронту: економічні заходи радянської влади та стратегії виживання населення в роки війни.

- Особливості життя біженців та евакуйованих в тилових районах СРСР.

- Духовне життя радянського суспільства в умовах війни.

3. Повсякденне життя радянського суспільства у повоєнний період.

- Зміни у сприйнятті влади суспільством у повоєнні роки

- «Що не рік то краще»: повсякденність відбудови 1945-1950-ті рр.

- Офіційна та неофіційна культура радянського суспільства повоєнної доби.

4. Особистістні виміри історії війни та повоєнного життя.

Робочі мови: українська, білоруська, грузинська, російська,

Форма проведення конференції: заявки на участь у конференції та доповіді будуть прийматися до 25 травня 2016 р. З 26 травня програма та доповіді учасників будуть розміщені на офіційному сайті НДУ ім. М.Гоголя. 2 червня відбудуться засідання конференції а також обговорення доповідей на форумі конференції в режимі он-лайн. (Більш детальна інформація буде надіслана учасникам до 25 травня 2016 р. разом з запрошеннями)

Умови участі у конференції

Для участі у конференції просимо надіслати до 25 травня 2016 року:

-  електронну анкету учасника конференції (зразок анкети додається);

-  електронний варіант тексту доповіді оформлений відповідно до вимог (інформація додається);

-  стислу анотацію та ключові слова доповіді;

Матеріали конференції будуть розміщені на сайті Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя, кращі доповіді будуть опубліковані у збірнику студентських наукових праць історико-юридичного факультету НДУ ім. М.Гоголя.

Адреса оргкомітету конференції:

konfok10@ukr.net

Ніжинський державний університет, Україна, 40007,

м. Ніжин, вул., Графська 2,

кафедра історії України

Відповідальний секретар: Дудченко Геннадій Миколайович

Тел. 0984396516

Вимоги до оформлення матеріалів:

Текст оформлюється у текстовому редакторі Word 97-2003 на аркушах формату А4. Поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 25 мм., ліве - 30 мм. і праве - 10 мм. Інтервал - 1,5.

Слова друкуються без переносів.

Зразок оформлення статті

НАЗВА СТАТТІ (шрифт № 14, великі літери, напівжирні, вирівнювання по центру)

Ініціали, прізвище(шрифт № 14, курсив, напівжирний, вирівнювання по лівому краю)

Анотація мовою доповіді, ключові слова (шрифт № 14, курсив, вирівнювання по ширині)

Текст статті (шрифт № 14, вирівнювання по ширині)

Посилання подавати в квадратних дужках. Приклад: [1, с.43] - де перша цифра - номер джерела у списку літератури, друга - номер сторінки, аркушу.

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ (шрифт № 14, великі літери, напівжирні, вирівнювання по лівому краю)

Список літератури подавати з дотриманням вимог ВАК