12 травня у 212 аудиторії старого корпусу Ніжинського державного університету відбулася прем’єра документального фільму «Академік Дмитро Наливайко». Цей фільм –творчий проект Ігоря Володимировича Козлика – доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у м. Івано-Франківську.

Зустріч розпочалася зі вступного слова декана філологічного факультету, доцента Олександра Вадимовича Забарного. Далі слово мав режисер фільму. Студенти та викладачі поринули в більш як двогодинний перегляд стрічки. По завершенні студенти філологічного та історико-юридичного факультетів аплодисментами щиро подякували режисеру за його ґрунтовну роботу.