Кожної весни, а саме в квітні, в НДУ є гарна традиція – обирати Містера університету. Конкурс покликаний визначити серед числа активних студентів кращого з кращих та нагородити його старання титулом справжнього чоловіка.

Організатори свята – соціально-гуманітарний відділ НДУ, режисер-постановник Марина Коломійченко та хореограф-постановник Анна Сірякова – запросили до співпраці спонсорів, тих, які вже не один рік є друзями університету (Сергій Охонько, депутат обласної ради, власник пейнтбол-клубу «Козак», Сергій Сорокін, власник фітнес-клубів «Шок жим» та «Кардіо центр», Ніна Семенова, керівник підрозділу національного провайдера «Дата груп», Сергій  Топальський, власник мережі магазинів «Топ канцелярія», профком студентів НДУ, інформаційні спонсори Ніжин медіа, інтернет-ресурс «Нежатин»), а також нових – Марина Козирєва, керівник мережі «Аптека нашого міста».

Цьогоріч за почесне містерське звання змагалося восьмеро студентів, які протягом тривалого часу сумлінно готувалися представити себе публіці – відточували таланти та виховували в собі містерські манери.

Конкурсна програма обіцяла вдалий вечір вже після першого виходу містерів, що мав на меті показати конкурсантів такими, як вони є – кожного зі своєю родзинкою. Вкрай різні хлопці об’єднувалися в одну дружню і сміливу команду, готову перемагати.

Цікавою рисою цьогорічного «Містера» було активне залучення до участі у програмі минулорічних міс, учасниць університетського конкурсу краси. Кожен містер мав свою міс, яка і допомагала йому долати конкурсні сходинки і йти до перемоги. Вдало поєднані пари містерів та міс створювали неперевершену картинку, посилюючи враження про кожного з учасників, що на фоні дівчини виглядав ще елегантніше та впевненіше.

Найцікавіше в конкурсі – творчі номери, що покликані дати розкритися потенціалу кожного містера за 3 хвилини. Організатори цьогорічного свята чоловічої краси майстерно вплели талант кожного в контекст масштабного шоу. Творчі номери розріджували дефіле і були розташовані у програмі свята за принципом трішки лірики і трішки драйву. Завдяки цьому різноманітні містерські таланти не залишали в тіні одне одного, а навпаки самобутньо вигравали різними кольорами.

Ігор Максютенко, студент ІІ курсу природничо-географічного факультету, почав конкурс талантів ліричним віршем про власне життя, про цінність родини і про велику любов, яку він плекає до тата, мами та сестри. В пристрасному танго виявляв себе Тарас Зінченко, студент ІІІ курсу філологічного факультету. Запальний ритм, що потужною хвилею осідав на глядацьку залу, на барабанах відбивав Владислав Коваленко, який навчається на І курсі історико-юридичного факультету.

Між талантами дефілювали хлопці, які  постали перед глядачами справжніми кондитерами у накрохмалених фартухах з привабливими тортиками на тацях. Навіть на сцені хлопці вкотре довели, що готувати – чоловіча справа.

Продовжив дивувати публіку своїми вміннями та навичками представник ІІ курсу факультету психології та соціальної роботи Олександр Ващенко – він виконав чуттєву композицію на роялі. Запалював глядачів драйвом Андрій Бец, четвертокурсник історико-юридичного факультету, який за допомогою друзів поділився з залою крутими рок мотивами.

Курс на лірику взяв Віталій Лісовицький, студент ІІ курсу природничо-географічного факультету, що присвятив віршовані рядки власного авторства дівчині. «Мне уже 20» – стверджував Вадим Рогачов, студент ІІІ курсу філфаку, виконуючи відому пісню.

Феєрверк емоцій вибухнув у актовому залі нового корпусу НДУ, коли свій талант демонстрував Іван Гладков, другокурсник факультету культури і мистецтв. Іван підготував масштабну постановку «Вечірка в стилі Гетсбі».

Перед журі стояла важка задача. Оцінювало конкурс високоповажне журі у складі Скороход Віталіни, начальника соціально-гуманітарного відділу, голова журі, Сорокіна Сергія, Охонька Сергія, Козирєвої  Марини, Вишневої Наталії, Поради Олександри. Під враженням від конкурсу талантів судді пішли приймати рішення, а наші містери не втомлювалися дивувати. В цей час вони дотепно відповідали на каверзні запитання своїх міс.

Вибір строгого жюрі майже неможливо передбачити. Так вийшло і цього разу. Хлопці добре попрацювали і заробили наступні містерські титули.

Глядацька зала віддала свої голоси Івану Гладкову з факультету культури і мистецтв, що став «Містером глядацьких симпатій» та здобув титул  «Містером онлайн» та «Містер Smile». Звання «Містер драйв» здобув Вадим Рогачов з філолгічного, «Містер талант» – це Віталій Лісовицький з природничо-географічного факультету. «Містером креативність»  став Андрій Бец з історико-юридичного, Тарас Зінченко, студент філологічного факультету отримав «Містера елегантність», «Містером стиль» став Олександр Ващенко, студент факультету психології та соціальної роботи, Ігор Максютенко з природнич-географічного факультету здобув звання «Містер Романтичність».

Переможцем цьогорічного конкурсу, а значить володарем титулу «Містер НДУ 2016» став Владислав Коваленко, першокурсник історико-юридичного факультету. Також Владислав отримав номінацію «Містер Позитив».

Але ж все таки на вчорашньому заході переміг кожен. В першу чергу переміг над собою і думкою оточуючих, не посоромившись вийти на велику сцену. Це було справді по-містерськи.

Михайло Ломоносов

Галерея зображень