31 березня напередодні Міжнародного дня сміху у стінах Ніжинського державного університету пройшла Міжрегіональна студентська гра на Кубок Гоголя 2016. Так як гра проводилась напередодні дня народження Миколи Васильовича Гоголя, то і загальною темою гри була обрана перефразована цитата з відомого твору класика: «К нам едем КВН».

Організаторами свята виступили соціально-гуманітарний відділ та профком студентів Ніжинського державного університету. Цього разу судити захід були запрошені члени команди КВН «7’Я» (м. Чернігів) Артем Широкий та Сергій Міляєв, провідний фахівець музейного комплексу соціально-гуманітарного відділу Анна Парубець, депутат обласної ради Алла Ковтун, головою журі був проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Олександр Самойленко.
Окрім команди Ніжинського державного університету «Дуракам закон не писан», в гості до нас були запрошені наступні: «Любимая» (м. Суми), «Сборная трудовиков» (м. Чернігів), «Тоби Альдервейрельд» (м. Прилуки), «Маленька таємниця» (м. Рівне), «2х2» (м. Ніжин). Всі команди запалювали на сцені дотепні жарти, а глядач дарував командам гучний сміх та бурхливі оплески.
Кубок Гоголя 2016 здобула команда «Тоби Альдервейрельд», а далі місця розподілились наступним чином:
2 місце «Любимая»
3 місце «Маленька таємниця»
4 місце «Дуракам закон не писан»
5 місце «2х2»
6 місце «Сборная трудовиков»
Дякуємо усім командам, організаторам, спонсорам та глядачам за чудовий вечір іскрометного гумору та сподіваємось на те, що наступного року Кубок Гоголя повернеться у стіни рідного вузу.

Галерея зображень