Геєць Ірина ВіталіївнаГеєць Ірина Віталіївна

Кандидат юридичних наук

E-mail: hiv80@ukr.net

Народилася в м. Ічня Чернігівської області.  Освіта вища, у 2002 році закінчила Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія та правознавство» та отримала кваліфікацію учителя історії та правознавства. У 2006 році закінчила Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» та отримала кваліфікацію юриста.

3 серпня по вересень 2002 року працювала учителем суспільних наук Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу (Київська обл., Броварський р-н), з вересня 2002 по серпень 2005 року – асистент кафедри історії України та правознавства, з вересня 2005 року по травень 2015 року – асистент кафедри права та методики викладання історико-правознавчих дисциплін Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а з травня 2015 р. і по теперішній час – доцент  кафедри політології, права та філософії.

У 2014 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень на тему „Правове регулювання вищої педагогічної освіти в Україні з початку ХІХ ст. до 1917 р. (на матеріалах Київської та Чернігівської губерній)”. Викладає юридичні дисципліни. Має більше 80 друкованих праць.

Наукові інтереси: теорія та історія держави і права, освітнє право, міжнародне право, міжнародний захист прав людини.

Заміжня, виховує доньку.

Електронна адреса: hiv80@ukr.net