04 квітня 2024 року ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко та виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Микола Силенко підписали Меморандум про співпрацю. Термін дії Меморандуму – три роки з можливістю подальшої пролонгації. Меморандум спрямований на розвиток спільної освітньої, наукової та економічної діяльності між університетом, Чернігівським регіональним відділенням Асоціації міст України й органами місцевого самоврядування у формі партнерських відносин. Підписання Меморандуму розширює горизонти співпраці зі стейколдерами, створює умови для залучення їх до освітнього процесу, розроблення та рецензування освітніх програм тощо. Цей документ створює належне організаційно-управлінське підґрунтя для залучення здобувачів ОНП «Економічна та соціальна географія» до дослідження процесів регіонального та місцевого економічного розвитку, набуття фахових компетентностей у сфері проєктної діяльності. Меморандум сприятиме поглибленню проблематики досліджень у рамках навчально-наукової лабораторії прикладних регіональних досліджень, наукової теми кафедри географії, туризму та спорту НДУ імені Миколи Гоголя «Чернігівська область: особливості та проблеми розвитку в нових координатах регіональної політики».

Кафедра географії, туризму та спорту