26 та 27 грудня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантами кафедри географії, туризму та спорту. Здобувачі вищої освіти представили результати своїх різнопланових наукових досліджень екзаменаційній комісії, до складу якої входили д. г. н., проф. Барановський М.О., к.г.н., доц. Афоніна О.О., к.г.н., доц., Барановська О.В., к.г.н., доц, Шовкун Т.М., в. о. директора МЦ ПРПП Ніжинської міської ради Чернігівської області. Тимошенко О.О., учитель географії, заступник директора з навчально-виховної роботи Ніжинської гімназії 17 Власенко Л.В.

В усіх представлених кваліфікаційних роботах досить глибоко розкриті теми та наведені конкретні рекомендації для їхнього практичного використання.

За рішенням екзаменаційної комісії усі здобувачі успішно захистили кваліфікаційні роботи. Вітаємо випускників і зичимо їм нових досягнень!

Кафедра географії, туризму та спорту