У рамках проведення Місячника кар'єрного зростання 26.03.2024 року в Ніжинському державному університеті відбулася зустріч здобувачів вищої освіти педагогічних спеціальностей з начальницею управління освіти Ніжинської міської ради Валентиною Градобик. Валентина Валентинівна проінформувала про особливості працевлаштування випускників, розповіла про кроки кар'єрного росту педагогічного працівника, про вакансії спеціалістів.

"Школа окрема субстанція, де педагог завжди залишається молодим" - констатувала доповідач. Студенти ставили питання, що стосувалися популяризації роботи вчителя, професійного вигорання, застосування досвіду роботи, матеріалів, якими забезпечується НУШ. Особистість вчителя, його професійність, знання психології і педагогіки, любов до дітей - ось основа сучасного молодого педагога, який дуже потрібний сучасній школі.