Бути небайдужими до людських проблем, завжди відкритими для спілкування з тими, хто потребує допомоги – це важлива і гуманна справа! Під цим гаслом у стінах університету для студентів спеціальності 231 Соціальна робота відбувся тренінг з психоемоційної підтримки. Цей тренінг провидили К. Топчій та Х. Шимко – ментори програми «СпівДія заради Дітей» (реалізується благодійним фондом «СпівДія» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та Міністерства молоді та спорту України). Ресурсне заняття допомогло встановити міцніші та більш відкриті стосунки у колективі (гра #наемоціях), а за допомогою творчого самовираження через картини-афірмації учасникам нагадали про особисті сили та віру, підтримуючи високий рівень самооцінки та впевненість у собі.