Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи у Всесвітній  день соціальної роботи, який відзначався 19 березня 2024 р., запросила усіх бажаючих (студентів, викладачів, практиків) на гостьову лекцію на«Children’s Social Care System in UK» (Elzhbeta Turechek, manager of social work, senior social worker, psychotherapist, London, Great Britain), яка відбулася в онлайн форматі на платформі ZOOM. Особливо актуальною ця тема стала для студентів 3 курсу, які вивчають дисципліну «Соціальна робота в зарубіжних країнах», в тому числі і особливості соціальної роботи у Великобританії.

Окрім ніжинських викладачів та студентів, до обговорення особливостей побудови системи підтримки дитині та родині у складних життєвих обставинах долучилися і польські слухачі – студенти та викладачі Замойської Академії, Хелмської Академії прикладних наук. Завершилася цікава, інформаційно наповнена зустріч обміном подяками за дієве партнерство та планами на подальшу співпрацю і спільні науково-практичні заходи.