Практична підготовка фахівців соціальної сфери завжди є у пріоритетах кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Участь студентів спеціальності 231 Соціальна робота у вебінарі «Молодіжне соціальне підприємництво, його роль у відбудові України» була організована у межах навчальної дисципліни, яку вивчають магістранти першого курсу («Соціальне підприємництво»). Під час вебінару обговорювалися питання: що таке молодіжне соціальне підприємництво?; досвід Центру підтримки підприємництва Львівської міської ради тощо. Спікерка зустрічі Анна Чуба є керівницею ЦПП ЛМР, підприємницею, бізнес-тренеркою, маркетологинею, амбасадоркою Західноукраїнського кластеру соціальних підприємств. Досвідчена пані Анна зуміла не лише проінформувати учасників вебінару щодо того, що таке соціальне підприємництво та яка його сутність, а також  передати своє переконання, що соціальне підприємництво є джерелом натхнення та ідеї щодо створення власних соціальних проєктів, які можуть сприяти розвитку та відбудові України сьогодні та, особливо, у післявоєнний період.