Центр соціально-педагогічних досліджень понад десять років співпрацює зі студентським науковим об’єднанням Державної академії прикладних наук у Хелмі (Польща). Спільні семінари, онлайн конференції, навчальні екскурсії, науково-дослідні проєкти – вже традиційні результати  міжнародної співпраці. І особливо цінується, коли у такий складний час можна попрацювати офлайн. Так і цього року, наприкінці лютого, очільниця Центру соціально-педагогічних досліджень (доц. Світлана Борисюк) і віце-президент Наукового кола у Хелмі (доктор Галина Бейгер) провели майстер-клас «Консультативні техніки у роботі соціального працівника з родиною». Учасники зустрічі (серед них були і студенти з України) практикували запропоновані техніки у безпечному середовищі тренінгової групи і вирішували, чи додати такий інструментарій до методичної скарбнички майбутнього фахівця соціальної сфери. А ведучі зауважують, якими є подібними внутрішні очікування, перестороги студентів наших обох країн, коли Україна виборює перемогу у російсько-українській війні.