Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи розпочала навчання студентів у весняному семестрі дистанційно. І у такій ситуації вдається залучати до занять українських і зарубіжних практиків соціальної роботи. Цікавою і корисною для майбутніх соціальних працівників стала зустріч з директоркою дитячого будинку в Гарбові (Любельське воєвудство, Польща). Уля Сита з понад 30-річним стажем фахівчині соціальної сфери (з них – 22 роки директорка дитячого будинку) поділилася зі студентами досвідом  підготовки батьків до усиновлення (навчальна дисципліна «Основи консультування»). Чуттєво теплою видалася розмова з першокурсниками про професійні цінності та особистісні якості, які потрібно розвивати майбутнім спеціалістам не тільки під час навчання, але і  у процесі самовиховання та самоосвіти (навчальна дисципліна «Практикум із соціальної роботи»). Такі зустрічі залишають емоційний слід у пам’яті майбутніх  фахівців, що мотивує їх до пошуку відповідей на запитання до себе, до оточення, до професійного самовдосконалення і розвитку.