21 березня фахівці відділу навчання з попередження ризиків та взаємодії з громадами з питань протимінної діяльності (підрозділ Центру протимінної діяльності Чернігівської ОВА) провели чергове заняття зі студентами та викладачами нашого університету. Змістовна лекція, розповідь про реальні випадки, пов’язані із виявленням вибухонебезпечних предметів, проведення тесту для слухачів в аудиторії були цікавими й інформативними. Завершуючи заняття, офіцери Центру протимінної діяльності відповіли на актуальні питання щодо ризиків, пов'язаних із виявленням вибухонебезпечних предметів.

Під час зустрічі демонструвалися муляжі вибухонебезпечних предметів  та відеосюжети про різні види небезпечних боєприпасів, які знаходили на деокупованій території. Гості передали тематичну друковану продукцію, яка буде розмішена у вестибюлях університету та рекреаціях факультетів й інституту.