Забезпечення можливостей академічної мобільності здобувачів вищої освіти у межах їхньої фахової підготовки – вимога сучасної національної вищої освіти. Завдяки академічної мобільності здобувачі освіти усіх рівнів вищої освіти можуть розширювати можливості набуття або удосконалення знань з майбутнього фаху, вивчаючи навчальні дисципліни у вишах України та в інших країнах світу.

Цьогоріч вивчення вибіркової дисципліни «Актуальні проблеми розвитку дитини раннього віку» здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 012 Дошкільна освіта було побудовано саме на цій основі. До групи студентів-магістрів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя приєдналася здобувачка освіти Криворізького державного педагогічного університету, групи ДВМ-23, Леус Катерина Олексіївна.

Бажаємо успіхів здобувачам освіти, які включені до програми академічної мобільності, у набутті ґрунтовних знань з дисципліни та можливості їх втілення у власній професійній діяльності!

Викладач навчальної дисципліни

«Актуальні проблеми розвитку дитини раннього віку»,

доцент Світлана Матвієнко