В рамках мікроступеню "Educational Innovation and Leadership" доцентка кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Вікторія Смелянська взяла участь у двотижневому стажуванні в Талліннському університеті, вигравши стипендію на навчання від Міністерства освіти Естонії.

Програма стажування включала в себе інтерактивні лекції від провідних фахівців Міністерства освіти Естонії та науковців Талліннського університету (Eve Eisenschmidt (Tallinn University), Peeter Mehisto (University College London Institute of Education), зустрічі з головою офісу стратегічного розвитку Талліннського університету (Mikk Kasesalk), представницею HAKA (Estonian Quality Agency for Education, Helen Arus), викладачами Талліннського університету (Annika Volt, Katrin Poom-Valickis), а також візити до талліннських шкіл (Kadrioru Saksa Gümnaasium, Pelgulinna Gümnaasium).

Автономне навчання студентів, саморегулюючий процес викладання у сучасних умовах, предметно-мовне інтегроване навчання, техніки надання фідбеку та фідфорварду, лідерство, мотивація, еко система стейкхолдерів у навчальному процесі - одні із ключових тем, які обговорювалися під час навчання групи із 21 учасника із України, Грузії, Кенії та Індії.

Щира подяка організаторам проєкту Victoria Bubukin, Salome Khurtsidze, викладачам та менторам проєкту, а також Естонському центру міжнародному розвитку (ESTDEV) за підтримку та внесок у майбутній розвиток освітнього процесу України.