12 березня 2024 року доцентом кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Новгородською Юлією Григорівною була проведена  відкрита лекція з дисципліни «Інноваційна діяльність в освітній галузі» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014 Середня освіта. Тема лекції «Освітній заклад як основний суб’єкт реалізації інновацій».

Протягом лекційного заняття було обговорено питання сприйнятливості закладу освіти до нововведень, структуру інноваційного потенціалу закладу освіти; здійснено характеристику факторів, які сприяють та перешкоджають розвитку інноваційного потенціалу закладу освіти; проаналізовано компоненти готовності педагогічних працівників до інноваційної діяльності.

Лекція супроводжувалася презентацією, яка надала  можливість викладачу виявити творчість, індивідуальність, уникнути формального підходу до проведення заняття, забезпечила інформаційну підтримку, ілюстрування, розширення освітнього простору лекції.

До відкритої лекції крім студентів долучились науково-педагогічні працівники кафедри, декан факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв. Присутні позитивно оцінили проведену лекцію, відзначили високий науковий і навчальний рівень володіння матеріалом, різноманітність методів і прийомів його подання. Відкрите заняття отримало схвальні відгуки колег і студентів.